Élite
Sergi Anglada Laffitte
Sonia Anguita Romagos
Johnny Alexander Arce Urueña
Xavier Ariza García
Francisco Javier Ariza Ruiz
Josep María Arnau Martínez
Elías Asskali Asskali
Luis Alberto Ayala Gómez
Joana Bagudanch Pla
Gerard Banus Ferrer
Marc Barranco Pons
Manel Barras Sánchez
Ester Barris Gifra
Eloi Batllori Jiménez
Pere Batllori Massanas
Enric Bau Costa
Eduard Bellera Vila
Marc Boixados Martínez
Josep Bosch Moreno
Diego Anibal Boursiac
David Bragulat Vila
Jaime Brau Icart
Luis Enrique Brenes Rodríguez
Platón Buenaventura Martínez
Miquel Calbet Torres
Francesc Xavier Carnicer Roig
Jaume Caro Mañosa
Martí Carreras Solano
Didac Carvacho Sevilla
Aleix Casanovas Coll Jufre Vic - Etb
Jan Casanovas Coll Jufre Vic - Etb
Xavier Castañer Blanco
Marc Clapes Pratdesaba
Cristian Cofine García
David Colomer Cabarrocas
Carles Colomer Martín
Martí Comajoan Creixans
Jordi Comajoan Mayola
David Comellas Aguilar
Jorda Cullell Estape
Fàtima Damiri Tarnaj
Juan Carlos de la Torre Carreño
German Del Pino López
Rafael Delgado Vinuesa
Oriol Domenech Fernández
David Domínguez Vílchez Zamora Enamora
Óscar Doniga Fraile Oscar
Abel Escobar Trujillo
Josep Enric Farriol Claramunt
Mariano Fermín Ruiz
Ferran Ferrer Romeo
Oriol Font Maldonado
Santi Francàs Boix
Ferran Franquesa Sentias
Jaume Freixas Puig
Jaume Gallifa Mengibar
Jordi Galofré Vicente
Juan Luis García Escribano
José García Marfil
Samuel García Vázquez
Francesc García Vila
Óscar Garrido Forcadell
Carles Gasulla Cuadras
Pere Gay Serra
Jordi Godayol Crivillers
Oscar González López
Magín González Romero
David Grifoll Vidal
Jordi Guardia Rabinad
Romà Guix Ballesteros
Maria Gutiérrez Pérez Jufre Vic - Etb
Nuria Hernández Manso
Aleix Huescar González
Bru Hueso Padrisa
Fernando Hueso Prat
Iván Iglesias Muñoz
René Ives Riot
Ainhoa Jiménez Romeo
Jordi Juvanteny Danés
Esteban Leis Ces
Gil Martínez Chirveches
Jordi Martínez Molist
Martí Martínez Pages
Marc Mestre Duro
Andrés Millán Velasco
Guillem Millanes Cabezas
Max Misser Palazuelo
Tomás Misser Vilaseca
Cleofás Molina Gracia
Adriá Monclús Anglada ISB - Erbos Bikes
Antonio Muñiz González
Janna Musquera Figueiral
Xavi Naveira Cánovas
Xavier Noguera Pons
Sergio Olivas Pàrraga
Mireia Padros López
Sergi Padros Tarres
Armand Pagés Lavandero
Ramón Palau Forte
Martina Pellicer Binefa
Jordi Perarnau Perarnau
Manuel Perelló Medina
Max Perellón Palacios
Joaquin Peribañez Plumed
Arnau Pericas Figueras
Marc Plans Beltrán
Albert Poblet Dot
Josep Carles Pome Arnau
David Pons Villa
Bernat Pou Aregall
Pau Pou Casellas
Jordi Pous Lorenzo
Biel Prat Reus
Bernat Puig Arimon
David Puig Pujol
Jordi Puigdollers Tondo
Sergi Pujabet Solanich
David Quiles Alaminos
Marti Renedo Mirambell
Jordi Reyes Arnabat
Marc Reynes Molist
Pere Joan Roig Goma
Abril Roma Sala
Marc Romero Barceló
Sergio Romero García
Inma Romero Martínez
Berta Rosillo Huguet
Alberto Rosillo Romera
Andrea Saltini
Nando Sampedro Reverte
Álex Sánchez Cardona
Marta Sánchez Hernández
Ricard Sans Forcada
Maurizio Giusseppe Sartori Ciclos Oleka
Rodrigo Sepúlveda Gómez
Jesús Sepúlveda Mata
José Antonio Simarro Palomo
Lucas Strahodinsky
Aitor Surrell Basaurit
Pau Surrell Pallés
Jaume Tejado Rebollo
Santi Vall Oliva
Blanca Vallès Mejías
Marcos Vázquez Sánchez
Bernardus Veltman
Ismael Ventura Sánchez
Ricard Verdaguer
Roc Verdaguer Bou
Genis Vila Carmona
Joan Vila Vila
Miquel Villaitodo Homs
Ricardo Villar Ribera
Albert Villar Vinadè
Sonia Anguita Romagos
Johnny Alexander Arce Urueña
Xavier Ariza García
Francisco Javier Ariza Ruiz
Josep María Arnau Martínez
Elías Asskali Asskali
Luis Alberto Ayala Gómez
Joana Bagudanch Pla
Gerard Banus Ferrer
Marc Barranco Pons
Manel Barras Sánchez
Ester Barris Gifra
Eloi Batllori Jiménez
Pere Batllori Massanas
Enric Bau Costa
Eduard Bellera Vila
Marc Boixados Martínez
Josep Bosch Moreno
Diego Anibal Boursiac
David Bragulat Vila
Jaime Brau Icart
Luis Enrique Brenes Rodríguez
Platón Buenaventura Martínez
Miquel Calbet Torres
Francesc Xavier Carnicer Roig
Jaume Caro Mañosa
Martí Carreras Solano
Didac Carvacho Sevilla
Aleix Casanovas Coll Jufre Vic - Etb
Jan Casanovas Coll Jufre Vic - Etb
Xavier Castañer Blanco
Marc Clapes Pratdesaba
Cristian Cofine García
David Colomer Cabarrocas
Carles Colomer Martín
Martí Comajoan Creixans
Jordi Comajoan Mayola
David Comellas Aguilar
Jorda Cullell Estape
Fàtima Damiri Tarnaj
Juan Carlos de la Torre Carreño
German Del Pino López
Rafael Delgado Vinuesa
Oriol Domenech Fernández
David Domínguez Vílchez Zamora Enamora
Óscar Doniga Fraile Oscar
Abel Escobar Trujillo
Josep Enric Farriol Claramunt
Mariano Fermín Ruiz
Ferran Ferrer Romeo
Oriol Font Maldonado
Santi Francàs Boix
Ferran Franquesa Sentias
Jaume Freixas Puig
Jaume Gallifa Mengibar
Jordi Galofré Vicente
Juan Luis García Escribano
José García Marfil
Samuel García Vázquez
Francesc García Vila
Óscar Garrido Forcadell
Carles Gasulla Cuadras
Pere Gay Serra
Jordi Godayol Crivillers
Oscar González López
Magín González Romero
David Grifoll Vidal
Jordi Guardia Rabinad
Romà Guix Ballesteros
Maria Gutiérrez Pérez Jufre Vic - Etb
Nuria Hernández Manso
Aleix Huescar González
Bru Hueso Padrisa
Fernando Hueso Prat
Iván Iglesias Muñoz
René Ives Riot
Ainhoa Jiménez Romeo
Jordi Juvanteny Danés
Esteban Leis Ces
Gil Martínez Chirveches
Jordi Martínez Molist
Martí Martínez Pages
Marc Mestre Duro
Andrés Millán Velasco
Guillem Millanes Cabezas
Max Misser Palazuelo
Tomás Misser Vilaseca
Cleofás Molina Gracia
Adriá Monclús Anglada ISB - Erbos Bikes
Antonio Muñiz González
Janna Musquera Figueiral
Xavi Naveira Cánovas
Xavier Noguera Pons
Sergio Olivas Pàrraga
Mireia Padros López
Sergi Padros Tarres
Armand Pagés Lavandero
Ramón Palau Forte
Martina Pellicer Binefa
Jordi Perarnau Perarnau
Manuel Perelló Medina
Max Perellón Palacios
Joaquin Peribañez Plumed
Arnau Pericas Figueras
Marc Plans Beltrán
Albert Poblet Dot
Josep Carles Pome Arnau
David Pons Villa
Bernat Pou Aregall
Pau Pou Casellas
Jordi Pous Lorenzo
Biel Prat Reus
Bernat Puig Arimon
David Puig Pujol
Jordi Puigdollers Tondo
Sergi Pujabet Solanich
David Quiles Alaminos
Marti Renedo Mirambell
Jordi Reyes Arnabat
Marc Reynes Molist
Pere Joan Roig Goma
Abril Roma Sala
Marc Romero Barceló
Sergio Romero García
Inma Romero Martínez
Berta Rosillo Huguet
Alberto Rosillo Romera
Andrea Saltini
Nando Sampedro Reverte
Álex Sánchez Cardona
Marta Sánchez Hernández
Ricard Sans Forcada
Maurizio Giusseppe Sartori Ciclos Oleka
Rodrigo Sepúlveda Gómez
Jesús Sepúlveda Mata
José Antonio Simarro Palomo
Lucas Strahodinsky
Aitor Surrell Basaurit
Pau Surrell Pallés
Jaume Tejado Rebollo
Santi Vall Oliva
Blanca Vallès Mejías
Marcos Vázquez Sánchez
Bernardus Veltman
Ismael Ventura Sánchez
Ricard Verdaguer
Roc Verdaguer Bou
Genis Vila Carmona
Joan Vila Vila
Miquel Villaitodo Homs
Ricardo Villar Ribera
Albert Villar Vinadè
Sub-23 Fem
Cadete
Cadete Fem
Master 30
Marc Alejandro Alarcón
David Álvarez Nesple
Luis Alberto Ayala Gómez
Marc Barranco Pons
Eloi Batllori Jiménez
Enric Bau Costa
Eduard Bellera Vila
Platón Buenaventura Martínez
Miquel Calbet Torres
Cristian Cofine García
Carles Colomer Martín
Jorda Cullell Estape
Francesc García Vila
Sergi Padros Tarres
Armand Pagés Lavandero
Sergi Pujabet Solanich
Jordi Reyes Arnabat
Andrea Saltini
Miquel Villaitodo Homs
David Álvarez Nesple
Luis Alberto Ayala Gómez
Marc Barranco Pons
Eloi Batllori Jiménez
Enric Bau Costa
Eduard Bellera Vila
Platón Buenaventura Martínez
Miquel Calbet Torres
Cristian Cofine García
Carles Colomer Martín
Jorda Cullell Estape
Francesc García Vila
Sergi Padros Tarres
Armand Pagés Lavandero
Sergi Pujabet Solanich
Jordi Reyes Arnabat
Andrea Saltini
Miquel Villaitodo Homs
Master 40
Jeremi Alfonso Rodríguez
Johnny Alexander Arce Urueña
Josep María Arnau Martínez
Gerard Banus Ferrer
Manel Barras Sánchez
David Bragulat Vila
Jaume Caro Mañosa
Xavier Castañer Blanco
Marc Clapes Pratdesaba
David Colomer Cabarrocas
Jordi Comajoan Mayola
David Comellas Aguilar
Juan Carlos de la Torre Carreño
Rafael Delgado Vinuesa
Abel Escobar Trujillo
Josep Enric Farriol Claramunt
Oriol Font Maldonado
Santi Francàs Boix
Jaume Freixas Puig
Jaume Gallifa Mengibar
Jordi Galofré Vicente
Samuel García Vázquez
Óscar Garrido Forcadell
Pere Gay Serra
Oscar González López
Magín González Romero
David Grifoll Vidal
Jordi Guardia Rabinad
Romà Guix Ballesteros
Fernando Hueso Prat
Iván Iglesias Muñoz
Esteban Leis Ces
Jordi Martínez Molist
Andrés Millán Velasco
Cleofás Molina Gracia
Xavier Noguera Pons
Ramón Palau Forte
Manuel Perelló Medina
Marc Plans Beltrán
Josep Carles Pome Arnau
Bernat Pou Aregall
Jordi Pous Lorenzo
David Puig Pujol
Jordi Puigdollers Tondo
David Quiles Alaminos
Marc Reynes Molist
Alberto Rosillo Romera
Nando Sampedro Reverte
Jesús Sepúlveda Mata
Aitor Surrell Basaurit
Bernardus Veltman
Ricard Verdaguer
Johnny Alexander Arce Urueña
Josep María Arnau Martínez
Gerard Banus Ferrer
Manel Barras Sánchez
David Bragulat Vila
Jaume Caro Mañosa
Xavier Castañer Blanco
Marc Clapes Pratdesaba
David Colomer Cabarrocas
Jordi Comajoan Mayola
David Comellas Aguilar
Juan Carlos de la Torre Carreño
Rafael Delgado Vinuesa
Abel Escobar Trujillo
Josep Enric Farriol Claramunt
Oriol Font Maldonado
Santi Francàs Boix
Jaume Freixas Puig
Jaume Gallifa Mengibar
Jordi Galofré Vicente
Samuel García Vázquez
Óscar Garrido Forcadell
Pere Gay Serra
Oscar González López
Magín González Romero
David Grifoll Vidal
Jordi Guardia Rabinad
Romà Guix Ballesteros
Fernando Hueso Prat
Iván Iglesias Muñoz
Esteban Leis Ces
Jordi Martínez Molist
Andrés Millán Velasco
Cleofás Molina Gracia
Xavier Noguera Pons
Ramón Palau Forte
Manuel Perelló Medina
Marc Plans Beltrán
Josep Carles Pome Arnau
Bernat Pou Aregall
Jordi Pous Lorenzo
David Puig Pujol
Jordi Puigdollers Tondo
David Quiles Alaminos
Marc Reynes Molist
Alberto Rosillo Romera
Nando Sampedro Reverte
Jesús Sepúlveda Mata
Aitor Surrell Basaurit
Bernardus Veltman
Ricard Verdaguer
Master 50
Miguel Ángel Agüero Ramos
Jordi Aladesa Baleta
Francisco Javier Ariza Ruiz
Josep Bosch Moreno
Diego Anibal Boursiac
Francesc Xavier Carnicer Roig
Óscar Doniga Fraile Oscar
Mariano Fermín Ruiz
Ferran Franquesa Sentias
José García Marfil
Jordi Godayol Crivillers
Jordi Juvanteny Danés
Guillem Millanes Cabezas
Xavi Naveira Cánovas
Joaquin Peribañez Plumed
Pere Joan Roig Goma
Sergio Romero García
Rodrigo Sepúlveda Gómez
José Antonio Simarro Palomo
Jaume Tejado Rebollo
Ricardo Villar Ribera
Emilio Vivian Vázquez
Ángel Zafra Gonzalo
Jordi Aladesa Baleta
Francisco Javier Ariza Ruiz
Josep Bosch Moreno
Diego Anibal Boursiac
Francesc Xavier Carnicer Roig
Óscar Doniga Fraile Oscar
Mariano Fermín Ruiz
Ferran Franquesa Sentias
José García Marfil
Jordi Godayol Crivillers
Jordi Juvanteny Danés
Guillem Millanes Cabezas
Xavi Naveira Cánovas
Joaquin Peribañez Plumed
Pere Joan Roig Goma
Sergio Romero García
Rodrigo Sepúlveda Gómez
José Antonio Simarro Palomo
Jaume Tejado Rebollo
Ricardo Villar Ribera
Emilio Vivian Vázquez
Ángel Zafra Gonzalo