Elite y Sub 23
1 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 00:58:44
2 1 VENTURA,Ismael ELITE CHAIN REACTION-BIKE AREA 00:59:25 41 seg.
3 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:01:08 2:24 min.
4 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:01:23 2:39 min.
5 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:01:27 2:43 min.
6 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:42 3:58 min.
7 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:51 4:07 min.
8 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:03:45 5:01 min.
9 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:04:41 5:57 min.
10 30 PLANAS,Arnau ELITE PALAUTORDERA.COM 01:04:50 6:06 min.
11 17 CUCURULL,Arnau ELITE C.C. TORELLO 01:05:18 6:34 min.
12 27 PLANS,Marc ELITE RAVET BIKE PARETS 01:05:23 6:39 min.
13 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 00:58:47 a 1 Volta
14 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 00:59:34 a 1 Volta
15 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:00:58 a 1 Volta
16 39 ORIOLA,Josep ELITE PAVÉ CULTURE CYCLISTE 01:00:59 a 1 Volta
17 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:20 a 1 Volta
18 65 CRESPO,Pol SUB21 CAMP CLUB CICLISTA 01:05:53 a 1 Volta
Classificació de : SUB.23
—————————————————————————————–
1 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:01:08 min.
2 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:01:23 15 seg.
3 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:42 1:34 min.
4 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:03:45 2:37 min.
5 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:00:58 a 1 Volta
6 65 CRESPO,Pol SUB21 CAMP CLUB CICLISTA 01:05:53 a 1 Volta
Classificació de : ELITS
—————————————————————————————–
1 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 00:58:44
2 1 VENTURA,Ismael ELITE CHAIN REACTION-BIKE AREA 00:59:25 41 seg.
3 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:01:27 2:43 min.
4 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:51 4:07 min.
5 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:04:41 5:57 min.
6 30 PLANAS,Arnau ELITE PALAUTORDERA.COM 01:04:50 6:06 min.
7 17 CUCURULL,Arnau ELITE C.C. TORELLO 01:05:18 6:34 min.
8 27 PLANS,Marc ELITE RAVET BIKE PARETS 01:05:23 6:39 min.
9 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 00:58:47 a 1 Volta
10 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 00:59:34 a 1 Volta
11 39 ORIOLA,Josep ELITE PAVÉ CULTURE CYCLISTE 01:00:59 a 1 Volta
12 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:20 a 1 Volta
Master 30, Féminas Élite y Junior
1 99 DACOSTA,Gustavo MA-30 MÓNBIKE CLUB CICLISTA 00:39:03
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:40:07 1:04 min.
3 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:34 1:31 min.
4 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:40:50 1:47 min.
5 118 SEGU,Santiago MA-30 BICICLETES SEGÚ 00:41:04 2:01 min.
6 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:41:22 2:19 min.
7 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:41:23 2:20 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:42:06 3:03 min.
9 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:42:27 3:24 min.
10 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:42:33 3:30 min.
11 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:42:33 3:30 min.
12 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:42:45 3:42 min.
13 38 SOLER,Angel MA-30 SALA SPORT BIKE 00:43:01 3:58 min.
14 103 SANMARTIN,Jordi MA-30 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:43:05 4:02 min.
15 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:43:24 4:21 min.
16 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:43:55 4:52 min.
17 110 MARTINEZ,Manel MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:44:00 4:57 min.
18 112 ABARDIA,Raul MA-30 RABASACYCLE.COM 00:44:23 5:20 min.
19 109 CADENA,Marc MA-30 PAIS DEL CAVA. BTT CLUB 00:44:43 5:40 min.
20 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:44:56 5:53 min.
21 228 PACIOS,Mª Mercè F-ELI ITURROTZ CLUB CICLISTA 00:45:13 6:10 min.
22 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:44 6:41 min.
23 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:45:44 6:41 min.
24 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:46:08 7:05 min.
25 92 SOLA,Oscar MA-30 CAMP CLUB CICLISTA 00:46:21 7:18 min.
26 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:47:43 8:40 min.
27 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:39:09 a 1 Volta
28 226 NORIEGA,Mª Mayalen F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:39:31 a 1 Volta
29 47 DELGADO,Rafael MA-30 CALMA ST.JULIA. CLUB CICL 00:39:36 a 1 Volta
30 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:39:41 a 1 Volta
31 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:40:40 a 1 Volta
32 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:40:49 a 1 Volta
33 167 DACHS,Oriol JUN-1 ESTEVE 00:40:56 a 1 Volta
34 124 BERNAUS,Josep MA-30 TEAM BLUE MOTORS PONTS 00:40:56 a 1 Volta
35 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:42:01 a 1 Volta
36 125 BLANCO,Julian MA-30 BICISPRINT LEKUE 00:43:59 a 1 Volta
37 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:44:16 a 1 Volta
38 225 CASANOVA,Maria F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:44:55 a 1 Volta
39 222 MEJIAS,Arantxa F-ELI ODENA ESPORT CICLISTA 00:47:13 a 1 Volta
40 171 CROUS,Adrià JUN-1 FARNERS. CLUB CICLISTA 00:48:42 a 1 Volta
41 227 PELLEJERO,Monica F-ELI AUTRONIC 00:38:37 a 2 Voltes
42 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:44:18 a 2 Voltes
43 68 ANDRIEUX,Estelle F-ELI C.C. LE BOULOU 00:39:54 a 3 Voltes2 de 2
Classificació de : JUNIORS
—————————————————————————————–
1 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:42:27 min.
2 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:42:33 6 seg.
3 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:43:24 57 seg.
4 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:44 3:17 min.
5 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:40:40 a 1 Volta
6 167 DACHS,Oriol JUN-1 ESTEVE 00:40:56 a 1 Volta
7 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:42:01 a 1 Volta
8 171 CROUS,Adrià JUN-1 FARNERS. CLUB CICLISTA 00:48:42 a 1 Volta
9 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:44:18 a 2 Voltes
Classificació de : SENIORS-MASTERS.30
—————————————————————————————–
1 99 DACOSTA,Gustavo MA-30 MÓNBIKE CLUB CICLISTA 00:39:03
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:40:07 1:04 min.
3 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:34 1:31 min.
4 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:40:50 1:47 min.
5 118 SEGU,Santiago MA-30 BICICLETES SEGÚ 00:41:04 2:01 min.
6 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:41:22 2:19 min.
7 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:41:23 2:20 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:42:06 3:03 min.
9 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:42:33 3:30 min.
10 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:42:45 3:42 min.
11 38 SOLER,Angel MA-30 SALA SPORT BIKE 00:43:01 3:58 min.
12 103 SANMARTIN,Jordi MA-30 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:43:05 4:02 min.
13 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:43:55 4:52 min.
14 110 MARTINEZ,Manel MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:44:00 4:57 min.
15 112 ABARDIA,Raul MA-30 RABASACYCLE.COM 00:44:23 5:20 min.
16 109 CADENA,Marc MA-30 PAIS DEL CAVA. BTT CLUB 00:44:43 5:40 min.
17 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:44:56 5:53 min.
18 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:45:44 6:41 min.
19 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:46:08 7:05 min.
20 92 SOLA,Oscar MA-30 CAMP CLUB CICLISTA 00:46:21 7:18 min.
21 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:47:43 8:40 min.
22 47 DELGADO,Rafael MA-30 CALMA ST.JULIA. CLUB CICL 00:39:36 a 1 Volta
23 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:39:41 a 1 Volta
24 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:40:49 a 1 Volta
25 124 BERNAUS,Josep MA-30 TEAM BLUE MOTORS PONTS 00:40:56 a 1 Volta
26 125 BLANCO,Julian MA-30 BICISPRINT LEKUE 00:43:59 a 1 Volta
Classificació de : FEMINES ELIT
—————————————————————————————–
1 228 PACIOS,Mª Mercè F-ELI ITURROTZ CLUB CICLISTA 00:45:13 min.
2 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:39:09 a 1 Volta
3 226 NORIEGA,Mª Mayalen F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:39:31 a 1 Volta
4 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:44:16 a 1 Volta
5 225 CASANOVA,Maria F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:44:55 a 1 Volta
6 222 MEJIAS,Arantxa F-ELI ODENA ESPORT CICLISTA 00:47:13 a 1 Volta
7 227 PELLEJERO,Monica F-ELI AUTRONIC 00:38:37 a 2 Voltes
8 68 ANDRIEUX,Estelle F-ELI C.C. LE BOULOU 00:39:54 a 3 Voltes
Féminas Junior y Cadetes
Cls Dor Cognom,Nom Categ Publicitat Temps Diferencia
—————————————————————————————-
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:31:31
2 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:31:57 26 seg.
3 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:34:00 2:29 min.
4 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:35:11 3:40 min.
5 206 BAIGES,Marius CAD-1 JIMARAN S.L. 00:37:20 5:49 min.
6 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:39:32 8:01 min.
7 216 MARTORELL,Erik CAD-1 E.C.MATARO 00:40:40 9:09 min.
8 232 VALLES,Blanca F-CAD AJUNTAMENT D´ÒDENA 00:32:38 a 1 Volta
Classificació de : CADETS
—————————————————————————————–
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:31:31
2 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:31:57 26 seg.
3 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:34:00 2:29 min.
4 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:35:11 3:40 min.
5 206 BAIGES,Marius CAD-1 JIMARAN S.L. 00:37:20 5:49 min.
6 216 MARTORELL,Erik CAD-1 E.C.MATARO 00:40:40 9:09 min.
Classificació de : FEMINES CADET-JUNIOR
—————————————————————————————–
1 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:39:32 min.
2 232 VALLES,Blanca F-CAD AJUNTAMENT D´ÒDENA 00:32:38 a 1 Volta