Francesc García se hace fuerte en Torroella de Montgri

Elite y Sub 23
1 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 00:59:15
2 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:00:17 1:02 min.
3 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 01:00:50 1:35 min.
4 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:01:40 2:25 min.
5 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:01:59 2:44 min.
6 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:03 2:48 min.
7 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:24 3:09 min.
8 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:02:54 3:39 min.
9 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:05:15 6:00 min.
10 36 LLAUSAS,Adrià SUB23 MEGAMO-FACTORY 01:05:24 6:09 min.
11 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 01:00:03 a 1 Volta
12 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:00:27 a 1 Volta
13 29 GALBANY,Marc ELITE TORELLÓ. CLUB CICLISTA 01:02:05 a 1 Volta
14 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:08 a 1 Volta

Classificació de : SUB.23
—————————————————————————————–
1 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:00:17 min.
2 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:01:40 1:23 min.
3 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:24 2:07 min.
4 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:05:15 4:58 min.
5 36 LLAUSAS,Adrià SUB23 MEGAMO-FACTORY 01:05:24 5:07 min.
6 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:00:27 a 1 Volta

Classificació de : ELITS
—————————————————————————————–
1 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 00:59:15
2 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 01:00:50 1:35 min.
3 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:01:59 2:44 min.
4 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:03 2:48 min.
5 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:02:54 3:39 min.
6 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 01:00:03 a 1 Volta
7 29 GALBANY,Marc ELITE TORELLÓ. CLUB CICLISTA 01:02:05 a 1 Volta
8 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:08 a 1 Volta

Másters 30, Féminas y Junior
1 107 MISSER,Tomàs MA-30 GUAK – MMR 00:41:15
2 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:43:06 1:51 min.
3 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:43:14 1:59 min.
4 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:43:15 2:00 min.
5 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:24 2:09 min.
6 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:43:41 2:26 min.
7 84 RUIZ,Jordi MA-30 DIFOPRINT-BICISTONI 00:43:48 2:33 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:52 2:37 min.
9 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:44:16 3:01 min.
10 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:44:45 3:30 min.
11 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:45:04 3:49 min.
12 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:24 4:09 min.
13 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:45:57 4:42 min.
14 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:46:25 5:10 min.
15 170 LOPES,Narcis JUN-1 SERINYÀ-CÀRNIQUES JUIÀ CO 00:46:39 5:24 min.
16 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:47:40 6:25 min.
17 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:47:43 6:28 min.
18 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:48:05 6:50 min.
19 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:41:50 a 1 Volta
20 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:41:59 a 1 Volta
21 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:42:00 a 1 Volta
22 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:42:50 a 1 Volta
23 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:42:56 a 1 Volta
24 226 NORIEGA,Mª MAYALEN F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:43:54 a 1 Volta
25 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:45:22 a 1 Volta
26 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:45:27 a 1 Volta
27 122 NOGUERA,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:45:59 a 1 Volta
28 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:46:13 a 1 Volta
29 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:47:41 a 1 Volta

JUNIORS
—————————————————————————————–
1 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:43:06 min.
2 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:43:15 9 seg.
3 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:24 2:18 min.
4 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:45:57 2:51 min.
5 170 LOPES,Narcis JUN-1 SERINYÀ-CÀRNIQUES JUIÀ CO 00:46:39 3:33 min.
6 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:41:59 a 1 Volta
7 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:45:22 a 1 Volta
8 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:47:41 a 1 Volta

Classificació de : SENIORS-MASTERS.30
—————————————————————————————–
1 107 MISSER,Tomàs MA-30 GUAK – MMR 00:41:15
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:43:14 1:59 min.
3 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:24 2:09 min.
4 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:43:41 2:26 min.
5 84 RUIZ,Jordi MA-30 DIFOPRINT-BICISTONI 00:43:48 2:33 min.
6 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:52 2:37 min.
7 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:44:16 3:01 min.
8 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:44:45 3:30 min.
9 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:45:04 3:49 min.
10 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:46:25 5:10 min.
11 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:47:40 6:25 min.
12 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:47:43 6:28 min.
13 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:48:05 6:50 min.
14 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:41:50 a 1 Volta
15 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:42:00 a 1 Volta
16 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:42:56 a 1 Volta
17 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:45:27 a 1 Volta
18 122 NOGUERA,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:45:59 a 1 Volta

Classificació de : FEMINES ELIT
—————————————————————————————–
1 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:42:50 a 1 Volta
2 226 NORIEGA,Mª MAYALEN F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:43:54 a 1 Volta
3 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:46:13 a 1 Volta

Veteranos
1 148 ROIG,Pere Joan VE-40 DOCTORE 00:37:17
2 137 MARTI,Xavier VE-40 OUT CAT. CLUB ESPORTIU 00:37:30 13 seg.
3 33 BARON,Jose Julian MA-40 SCOTT-KANINA BIKES MTB TE 00:37:32 15 seg.
4 50 ORTEGA,Marc VE-40 BICICLETES SEGÚ 00:37:53 36 seg.
5 153 ASENSIO,Joan Antoni VE-40 CARDEDEU. CLUB CICLISTA 00:37:54 37 seg.
6 126 ALSINA,Francesc Xavi VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:38:02 45 seg.
7 144 GARCIA,José VE-40 CC ANCLAS 00:38:39 1:22 min.
8 156 GODAYOL,Jordi VE-40 C.C. CALMA 00:38:45 1:28 min.
9 130 MARTIN,José VE-40 MASQUEFA. UNIO CICLISTA 00:39:26 2:09 min.
10 186 ILLAMOLA,Andrés VE-50 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:52 2:35 min.
11 128 ALONSO,Fernando VE-40 CICLES LA SALUT SPECIALI 00:39:56 2:39 min.
12 199 PONS,Lluis VE-50 PONSPENEDES 00:39:56 2:39 min.
13 129 DIAZ,Oscar VE-40 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:57 2:40 min.
14 127 COSTA,Xavier VE-40 BICISPRINT LEKUE 00:39:59 2:42 min.
15 191 BLANCO,Angel VE-50 BETULO. SPORT CICLISTA 00:40:32 3:15 min.
16 132 MASANA,Toni VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:40:34 3:17 min.
17 140 TIO,Jordi VE-40 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:35 3:18 min.
18 133 DONIGA,Oscar VE-40 FISIORUTPUJOL.COM FISIOTE 00:40:49 3:32 min.
19 157 DEL PINO,Bernat VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:41:28 4:11 min.
20 35 MENEGHETTI,Rodolfo MA-40 G.S.COURSAN-NARBONNE 00:41:42 4:25 min.
21 189 VILARRASA,Josep VE-50 VIC. UNIO CICLISTA 00:36:39 a 1 Volta
22 196 SERRA,Antoni VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:36:40 a 1 Volta
23 187 RUIZ,Ferran VE-50 SBR CLUB CICLISTA 00:37:02 a 1 Volta
24 32 CRESSON,Laurent MA-40 FONT ROMEU CYCLISME 00:37:59 a 1 Volta
25 201 RODRIGUEZ,Aurelio VE-60 CICLOS MORENITO 00:39:13 a 1 Volta
26 139 AMENOS,Xavier VE-40 MULTIÓPTICAS TEIXIDÓ.MAEN 00:42:57 a 1 Volta
27 138 AGUSTI,Josep Enric VE-40 CAMP CLUB CICLISTA 00:44:19 a 1 Volta
28 200 IBARZ,Jaume VE-60 CAMP CLUB CICLISTA 00:39:48 a 2 Voltes2 de 2

Classificació de : VETERANS – 40
—————————————————————————————–
1 148 ROIG,Pere Joan VE-40 DOCTORE 00:37:17
2 137 MARTI,Xavier VE-40 OUT CAT. CLUB ESPORTIU 00:37:30 13 seg.
3 33 BARON,Jose Julian MA-40 SCOTT-KANINA BIKES MTB TE 00:37:32 15 seg.
4 50 ORTEGA,Marc VE-40 BICICLETES SEGÚ 00:37:53 36 seg.
5 153 ASENSIO,Joan Antoni VE-40 CARDEDEU. CLUB CICLISTA 00:37:54 37 seg.
6 126 ALSINA,Francesc Xavi VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:38:02 45 seg.
7 144 GARCIA,José VE-40 CC ANCLAS 00:38:39 1:22 min.
8 156 GODAYOL,Jordi VE-40 C.C. CALMA 00:38:45 1:28 min.
9 130 MARTIN,José VE-40 MASQUEFA. UNIO CICLISTA 00:39:26 2:09 min.
10 128 ALONSO,Fernando VE-40 CICLES LA SALUT SPECIALI 00:39:56 2:39 min.
11 129 DIAZ,Oscar VE-40 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:57 2:40 min.
12 127 COSTA,Xavier VE-40 BICISPRINT LEKUE 00:39:59 2:42 min.
13 132 MASANA,Toni VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:40:34 3:17 min.
14 140 TIO,Jordi VE-40 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:35 3:18 min.
15 133 DONIGA,Oscar VE-40 FISIORUTPUJOL.COM FISIOTE 00:40:49 3:32 min.
16 35 MENEGHETTI,Rodolfo MA-40 G.S.COURSAN-NARBONNE 00:41:42 4:25 min.
17 32 CRESSON,Laurent MA-40 FONT ROMEU CYCLISME 00:37:59 a 1 Volta
18 139 AMENOS,Xavier VE-40 MULTIÓPTICAS TEIXIDÓ.MAEN 00:42:57 a 1 Volta
19 138 AGUSTI,Josep Enric VE-40 CAMP CLUB CICLISTA 00:44:19 a 1 Volta

Classificació de : VETERANS – 50
—————————————————————————————–
1 186 ILLAMOLA,Andrés VE-50 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:52 min.
2 199 PONS,Lluis VE-50 PONSPENEDES 00:39:56 4 seg.
3 191 BLANCO,Angel VE-50 BETULO. SPORT CICLISTA 00:40:32 40 seg.
4 157 DEL PINO,Bernat VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:41:28 1:36 min.
5 189 VILARRASA,Josep VE-50 VIC. UNIO CICLISTA 00:36:39 a 1 Volta
6 196 SERRA,Antoni VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:36:40 a 1 Volta
7 187 RUIZ,Ferran VE-50 SBR CLUB CICLISTA 00:37:02 a 1 Volta

Classificació de : VETERANS – 60
—————————————————————————————–
1 201 RODRIGUEZ,Aurelio VE-60 CICLOS MORENITO 00:39:13
2 200 IBARZ,Jaume VE-60 CAMP CLUB CICLISTA 00:39:48 a 2 Voltes

Cadetes y Féminas Junior
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:28:05
2 207 NAVARRO,Corentin CAD-2 VELO SPRINT NARBONAISE 00:28:40 35 seg.
3 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:28:42 37 seg.
4 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:29:48 1:43 min.
5 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:31:26 3:21 min.
6 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:28:55 a 1 Volta

Classificació de : CADETS
—————————————————————————————–
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:28:05
2 207 NAVARRO,Corentin CAD-2 VELO SPRINT NARBONAISE 00:28:40 35 seg.
3 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:28:42 37 seg.
4 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:29:48 1:43 min.
5 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:31:26 3:21 min.

Classificació de : FEMINES CADET-JUNIOR
—————————————————————————————–
1 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:28:55

Cinema HD APK

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort