Para Francesc Carnicer la victoria en Mataró

Elite y Sub 23

1 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 00:58:44
2 1 VENTURA,Ismael ELITE CHAIN REACTION-BIKE AREA 00:59:25 41 seg.
3 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:01:08 2:24 min.
4 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:01:23 2:39 min.
5 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:01:27 2:43 min.
6 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:42 3:58 min.
7 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:51 4:07 min.
8 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:03:45 5:01 min.
9 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:04:41 5:57 min.
10 30 PLANAS,Arnau ELITE PALAUTORDERA.COM 01:04:50 6:06 min.
11 17 CUCURULL,Arnau ELITE C.C. TORELLO 01:05:18 6:34 min.
12 27 PLANS,Marc ELITE RAVET BIKE PARETS 01:05:23 6:39 min.
13 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 00:58:47 a 1 Volta
14 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 00:59:34 a 1 Volta
15 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:00:58 a 1 Volta
16 39 ORIOLA,Josep ELITE PAVÉ CULTURE CYCLISTE 01:00:59 a 1 Volta
17 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:20 a 1 Volta
18 65 CRESPO,Pol SUB21 CAMP CLUB CICLISTA 01:05:53 a 1 Volta

Classificació de : SUB.23
—————————————————————————————–
1 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:01:08 min.
2 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:01:23 15 seg.
3 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:42 1:34 min.
4 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:03:45 2:37 min.
5 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:00:58 a 1 Volta
6 65 CRESPO,Pol SUB21 CAMP CLUB CICLISTA 01:05:53 a 1 Volta

Classificació de : ELITS
—————————————————————————————–
1 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 00:58:44
2 1 VENTURA,Ismael ELITE CHAIN REACTION-BIKE AREA 00:59:25 41 seg.
3 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:01:27 2:43 min.
4 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:51 4:07 min.
5 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:04:41 5:57 min.
6 30 PLANAS,Arnau ELITE PALAUTORDERA.COM 01:04:50 6:06 min.
7 17 CUCURULL,Arnau ELITE C.C. TORELLO 01:05:18 6:34 min.
8 27 PLANS,Marc ELITE RAVET BIKE PARETS 01:05:23 6:39 min.
9 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 00:58:47 a 1 Volta
10 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 00:59:34 a 1 Volta
11 39 ORIOLA,Josep ELITE PAVÉ CULTURE CYCLISTE 01:00:59 a 1 Volta
12 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:20 a 1 Volta

Master 30, Féminas Élite y Junior

1 99 DACOSTA,Gustavo MA-30 MÓNBIKE CLUB CICLISTA 00:39:03
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:40:07 1:04 min.
3 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:34 1:31 min.
4 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:40:50 1:47 min.
5 118 SEGU,Santiago MA-30 BICICLETES SEGÚ 00:41:04 2:01 min.
6 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:41:22 2:19 min.
7 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:41:23 2:20 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:42:06 3:03 min.
9 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:42:27 3:24 min.
10 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:42:33 3:30 min.
11 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:42:33 3:30 min.
12 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:42:45 3:42 min.
13 38 SOLER,Angel MA-30 SALA SPORT BIKE 00:43:01 3:58 min.
14 103 SANMARTIN,Jordi MA-30 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:43:05 4:02 min.
15 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:43:24 4:21 min.
16 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:43:55 4:52 min.
17 110 MARTINEZ,Manel MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:44:00 4:57 min.
18 112 ABARDIA,Raul MA-30 RABASACYCLE.COM 00:44:23 5:20 min.
19 109 CADENA,Marc MA-30 PAIS DEL CAVA. BTT CLUB 00:44:43 5:40 min.
20 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:44:56 5:53 min.
21 228 PACIOS,Mª Mercè F-ELI ITURROTZ CLUB CICLISTA 00:45:13 6:10 min.
22 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:44 6:41 min.
23 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:45:44 6:41 min.
24 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:46:08 7:05 min.
25 92 SOLA,Oscar MA-30 CAMP CLUB CICLISTA 00:46:21 7:18 min.
26 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:47:43 8:40 min.
27 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:39:09 a 1 Volta
28 226 NORIEGA,Mª Mayalen F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:39:31 a 1 Volta
29 47 DELGADO,Rafael MA-30 CALMA ST.JULIA. CLUB CICL 00:39:36 a 1 Volta
30 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:39:41 a 1 Volta
31 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:40:40 a 1 Volta
32 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:40:49 a 1 Volta
33 167 DACHS,Oriol JUN-1 ESTEVE 00:40:56 a 1 Volta
34 124 BERNAUS,Josep MA-30 TEAM BLUE MOTORS PONTS 00:40:56 a 1 Volta
35 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:42:01 a 1 Volta
36 125 BLANCO,Julian MA-30 BICISPRINT LEKUE 00:43:59 a 1 Volta
37 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:44:16 a 1 Volta
38 225 CASANOVA,Maria F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:44:55 a 1 Volta
39 222 MEJIAS,Arantxa F-ELI ODENA ESPORT CICLISTA 00:47:13 a 1 Volta
40 171 CROUS,Adrià JUN-1 FARNERS. CLUB CICLISTA 00:48:42 a 1 Volta
41 227 PELLEJERO,Monica F-ELI AUTRONIC 00:38:37 a 2 Voltes
42 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:44:18 a 2 Voltes
43 68 ANDRIEUX,Estelle F-ELI C.C. LE BOULOU 00:39:54 a 3 Voltes2 de 2

Classificació de : JUNIORS
—————————————————————————————–
1 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:42:27 min.
2 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:42:33 6 seg.
3 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:43:24 57 seg.
4 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:44 3:17 min.
5 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:40:40 a 1 Volta
6 167 DACHS,Oriol JUN-1 ESTEVE 00:40:56 a 1 Volta
7 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:42:01 a 1 Volta
8 171 CROUS,Adrià JUN-1 FARNERS. CLUB CICLISTA 00:48:42 a 1 Volta
9 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:44:18 a 2 Voltes

Classificació de : SENIORS-MASTERS.30
—————————————————————————————–
1 99 DACOSTA,Gustavo MA-30 MÓNBIKE CLUB CICLISTA 00:39:03
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:40:07 1:04 min.
3 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:34 1:31 min.
4 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:40:50 1:47 min.
5 118 SEGU,Santiago MA-30 BICICLETES SEGÚ 00:41:04 2:01 min.
6 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:41:22 2:19 min.
7 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:41:23 2:20 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:42:06 3:03 min.
9 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:42:33 3:30 min.
10 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:42:45 3:42 min.
11 38 SOLER,Angel MA-30 SALA SPORT BIKE 00:43:01 3:58 min.
12 103 SANMARTIN,Jordi MA-30 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:43:05 4:02 min.
13 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:43:55 4:52 min.
14 110 MARTINEZ,Manel MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:44:00 4:57 min.
15 112 ABARDIA,Raul MA-30 RABASACYCLE.COM 00:44:23 5:20 min.
16 109 CADENA,Marc MA-30 PAIS DEL CAVA. BTT CLUB 00:44:43 5:40 min.
17 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:44:56 5:53 min.
18 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:45:44 6:41 min.
19 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:46:08 7:05 min.
20 92 SOLA,Oscar MA-30 CAMP CLUB CICLISTA 00:46:21 7:18 min.
21 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:47:43 8:40 min.
22 47 DELGADO,Rafael MA-30 CALMA ST.JULIA. CLUB CICL 00:39:36 a 1 Volta
23 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:39:41 a 1 Volta
24 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:40:49 a 1 Volta
25 124 BERNAUS,Josep MA-30 TEAM BLUE MOTORS PONTS 00:40:56 a 1 Volta
26 125 BLANCO,Julian MA-30 BICISPRINT LEKUE 00:43:59 a 1 Volta

Classificació de : FEMINES ELIT
—————————————————————————————–
1 228 PACIOS,Mª Mercè F-ELI ITURROTZ CLUB CICLISTA 00:45:13 min.
2 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:39:09 a 1 Volta
3 226 NORIEGA,Mª Mayalen F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:39:31 a 1 Volta
4 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:44:16 a 1 Volta
5 225 CASANOVA,Maria F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:44:55 a 1 Volta
6 222 MEJIAS,Arantxa F-ELI ODENA ESPORT CICLISTA 00:47:13 a 1 Volta
7 227 PELLEJERO,Monica F-ELI AUTRONIC 00:38:37 a 2 Voltes
8 68 ANDRIEUX,Estelle F-ELI C.C. LE BOULOU 00:39:54 a 3 Voltes

Féminas Junior y Cadetes

Cls Dor Cognom,Nom Categ Publicitat Temps Diferencia
—————————————————————————————-
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:31:31
2 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:31:57 26 seg.
3 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:34:00 2:29 min.
4 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:35:11 3:40 min.
5 206 BAIGES,Marius CAD-1 JIMARAN S.L. 00:37:20 5:49 min.
6 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:39:32 8:01 min.
7 216 MARTORELL,Erik CAD-1 E.C.MATARO 00:40:40 9:09 min.
8 232 VALLES,Blanca F-CAD AJUNTAMENT D´ÒDENA 00:32:38 a 1 Volta

Classificació de : CADETS
—————————————————————————————–
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:31:31
2 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:31:57 26 seg.
3 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:34:00 2:29 min.
4 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:35:11 3:40 min.
5 206 BAIGES,Marius CAD-1 JIMARAN S.L. 00:37:20 5:49 min.
6 216 MARTORELL,Erik CAD-1 E.C.MATARO 00:40:40 9:09 min.

Classificació de : FEMINES CADET-JUNIOR
—————————————————————————————–
1 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:39:32 min.
2 232 VALLES,Blanca F-CAD AJUNTAMENT D´ÒDENA 00:32:38 a 1 Volta

Cinema HD APK

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort