Francesc García se hace fuerte en Torroella de Montgri

0

Elite y Sub 23
1 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 00:59:15
2 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:00:17 1:02 min.
3 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 01:00:50 1:35 min.
4 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:01:40 2:25 min.
5 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:01:59 2:44 min.
6 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:03 2:48 min.
7 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:24 3:09 min.
8 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:02:54 3:39 min.
9 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:05:15 6:00 min.
10 36 LLAUSAS,Adrià SUB23 MEGAMO-FACTORY 01:05:24 6:09 min.
11 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 01:00:03 a 1 Volta
12 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:00:27 a 1 Volta
13 29 GALBANY,Marc ELITE TORELLÓ. CLUB CICLISTA 01:02:05 a 1 Volta
14 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:08 a 1 Volta

Classificació de : SUB.23
—————————————————————————————–
1 55 ALVAREZ,Gerard SUB21 TOMAS BELLES-CANNONDALE 01:00:17 min.
2 52 CULLELL,Jorda SUB23 FARNERS. CLUB CICLISTA 01:01:40 1:23 min.
3 56 BARNOLAS,Gerard SUB21 STARBIKE. CLUB CICLISTA 01:02:24 2:07 min.
4 58 ALVAREZ,David SUB23 CONTROLPACK 01:05:15 4:58 min.
5 36 LLAUSAS,Adrià SUB23 MEGAMO-FACTORY 01:05:24 5:07 min.
6 51 DOMENECH,Oriol SUB23 INTERFLON 01:00:27 a 1 Volta

Classificació de : ELITS
—————————————————————————————–
1 2 GARCIA,Francesc ELITE BICICLETES SEGÚ 00:59:15
2 15 CARNICER,Francesc Xa ELITE PALOU CLUB CICLISTA 01:00:50 1:35 min.
3 12 COSTA,Bernat ELITE BICISPRINT LEKUE 01:01:59 2:44 min.
4 8 TOUS,Adrià ELITE BICICLETES SEGÚ 01:02:03 2:48 min.
5 25 BAU,Enric ELITE CX OSONA 01:02:54 3:39 min.
6 6 PARRAGA,David ELITE GIRONA. CLUB ESPORTIU BIK 01:00:03 a 1 Volta
7 29 GALBANY,Marc ELITE TORELLÓ. CLUB CICLISTA 01:02:05 a 1 Volta
8 3 PEDRET,Rafel ELITE HUNCHBACK SOCIETY BARCELO 01:03:08 a 1 Volta

Másters 30, Féminas y Junior
1 107 MISSER,Tomàs MA-30 GUAK – MMR 00:41:15
2 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:43:06 1:51 min.
3 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:43:14 1:59 min.
4 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:43:15 2:00 min.
5 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:24 2:09 min.
6 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:43:41 2:26 min.
7 84 RUIZ,Jordi MA-30 DIFOPRINT-BICISTONI 00:43:48 2:33 min.
8 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:52 2:37 min.
9 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:44:16 3:01 min.
10 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:44:45 3:30 min.
11 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:45:04 3:49 min.
12 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:24 4:09 min.
13 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:45:57 4:42 min.
14 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:46:25 5:10 min.
15 170 LOPES,Narcis JUN-1 SERINYÀ-CÀRNIQUES JUIÀ CO 00:46:39 5:24 min.
16 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:47:40 6:25 min.
17 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:47:43 6:28 min.
18 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:48:05 6:50 min.
19 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:41:50 a 1 Volta
20 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:41:59 a 1 Volta
21 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:42:00 a 1 Volta
22 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:42:50 a 1 Volta
23 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:42:56 a 1 Volta
24 226 NORIEGA,Mª MAYALEN F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:43:54 a 1 Volta
25 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:45:22 a 1 Volta
26 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:45:27 a 1 Volta
27 122 NOGUERA,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:45:59 a 1 Volta
28 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:46:13 a 1 Volta
29 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:47:41 a 1 Volta

JUNIORS
—————————————————————————————–
1 165 MARTORELL,Marçal JUN-2 C.C. FARNERS 00:43:06 min.
2 164 DONIGA,Ot JUN-1 ESTEVE 00:43:15 9 seg.
3 161 RUIZ,Oriol JUN-2 CHAIN REACTION 00:45:24 2:18 min.
4 166 MARQUEZ,Marti JUN-1 ESTEVE 00:45:57 2:51 min.
5 170 LOPES,Narcis JUN-1 SERINYÀ-CÀRNIQUES JUIÀ CO 00:46:39 3:33 min.
6 162 POBLET,Albert JUN-1 ESTEVE 00:41:59 a 1 Volta
7 169 ROURA,Lluc JUN-1 ESTEVE 00:45:22 a 1 Volta
8 168 RODRIGUEZ,Marc JUN-1 ESTEVE 00:47:41 a 1 Volta

Classificació de : SENIORS-MASTERS.30
—————————————————————————————–
1 107 MISSER,Tomàs MA-30 GUAK – MMR 00:41:15
2 97 AMADO,Pere MA-30 TRIATLO BAIX MONTSENY 00:43:14 1:59 min.
3 85 MARTINEZ,Lluís MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:24 2:09 min.
4 102 CLAPES,Marc MA-30 VIC. UNIO CICLISTA 00:43:41 2:26 min.
5 84 RUIZ,Jordi MA-30 DIFOPRINT-BICISTONI 00:43:48 2:33 min.
6 78 TORO,David MA-30 RAVET BIKE PARETS 00:43:52 2:37 min.
7 114 POU,Bernat MA-30 FISIORUTPUJOL.COM 00:44:16 3:01 min.
8 115 SERRA,Eugeni MA-30 BIKEBERGUEDÀ CLUB CICLIST 00:44:45 3:30 min.
9 94 FABRES,Antoni MA-30 SALA SPORT BIKE 00:45:04 3:49 min.
10 88 VIÑAS,Enric MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:46:25 5:10 min.
11 77 GOMEZ,Eduard MA-30 ELECTROIZAS 00:47:40 6:25 min.
12 106 XAMPENY,Xavier MA-30 LES FRANQUESES V.UNIÓ CIC 00:47:43 6:28 min.
13 76 SANCHEZ,Fco. Javier MA-30 ELECTROIZAS 00:48:05 6:50 min.
14 80 BUSQUETS,Albert MA-30 QUART DE VOLTA. CLUB ESPO 00:41:50 a 1 Volta
15 87 CASAS,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:42:00 a 1 Volta
16 83 DUNCAN,Hollis MA-30 PROBIKE TEAM 00:42:56 a 1 Volta
17 81 ALVAREZ,Jordi MA-30 RABASACYCLE.COM 00:45:27 a 1 Volta
18 122 NOGUERA,Xavier MA-30 AMATSTRONG CYCLING TEAM 00:45:59 a 1 Volta

Classificació de : FEMINES ELIT
—————————————————————————————–
1 221 SMITH,Joanna F-ELI MATARO. ESPORT CICLISTA 00:42:50 a 1 Volta
2 226 NORIEGA,Mª MAYALEN F-ELI ESTEVE-GIRONA COSTA BRAVA 00:43:54 a 1 Volta
3 223 SANCHEZ,Judith F-S23 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:46:13 a 1 Volta

Veteranos
1 148 ROIG,Pere Joan VE-40 DOCTORE 00:37:17
2 137 MARTI,Xavier VE-40 OUT CAT. CLUB ESPORTIU 00:37:30 13 seg.
3 33 BARON,Jose Julian MA-40 SCOTT-KANINA BIKES MTB TE 00:37:32 15 seg.
4 50 ORTEGA,Marc VE-40 BICICLETES SEGÚ 00:37:53 36 seg.
5 153 ASENSIO,Joan Antoni VE-40 CARDEDEU. CLUB CICLISTA 00:37:54 37 seg.
6 126 ALSINA,Francesc Xavi VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:38:02 45 seg.
7 144 GARCIA,José VE-40 CC ANCLAS 00:38:39 1:22 min.
8 156 GODAYOL,Jordi VE-40 C.C. CALMA 00:38:45 1:28 min.
9 130 MARTIN,José VE-40 MASQUEFA. UNIO CICLISTA 00:39:26 2:09 min.
10 186 ILLAMOLA,Andrés VE-50 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:52 2:35 min.
11 128 ALONSO,Fernando VE-40 CICLES LA SALUT SPECIALI 00:39:56 2:39 min.
12 199 PONS,Lluis VE-50 PONSPENEDES 00:39:56 2:39 min.
13 129 DIAZ,Oscar VE-40 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:57 2:40 min.
14 127 COSTA,Xavier VE-40 BICISPRINT LEKUE 00:39:59 2:42 min.
15 191 BLANCO,Angel VE-50 BETULO. SPORT CICLISTA 00:40:32 3:15 min.
16 132 MASANA,Toni VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:40:34 3:17 min.
17 140 TIO,Jordi VE-40 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:35 3:18 min.
18 133 DONIGA,Oscar VE-40 FISIORUTPUJOL.COM FISIOTE 00:40:49 3:32 min.
19 157 DEL PINO,Bernat VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:41:28 4:11 min.
20 35 MENEGHETTI,Rodolfo MA-40 G.S.COURSAN-NARBONNE 00:41:42 4:25 min.
21 189 VILARRASA,Josep VE-50 VIC. UNIO CICLISTA 00:36:39 a 1 Volta
22 196 SERRA,Antoni VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:36:40 a 1 Volta
23 187 RUIZ,Ferran VE-50 SBR CLUB CICLISTA 00:37:02 a 1 Volta
24 32 CRESSON,Laurent MA-40 FONT ROMEU CYCLISME 00:37:59 a 1 Volta
25 201 RODRIGUEZ,Aurelio VE-60 CICLOS MORENITO 00:39:13 a 1 Volta
26 139 AMENOS,Xavier VE-40 MULTIÓPTICAS TEIXIDÓ.MAEN 00:42:57 a 1 Volta
27 138 AGUSTI,Josep Enric VE-40 CAMP CLUB CICLISTA 00:44:19 a 1 Volta
28 200 IBARZ,Jaume VE-60 CAMP CLUB CICLISTA 00:39:48 a 2 Voltes2 de 2

Classificació de : VETERANS – 40
—————————————————————————————–
1 148 ROIG,Pere Joan VE-40 DOCTORE 00:37:17
2 137 MARTI,Xavier VE-40 OUT CAT. CLUB ESPORTIU 00:37:30 13 seg.
3 33 BARON,Jose Julian MA-40 SCOTT-KANINA BIKES MTB TE 00:37:32 15 seg.
4 50 ORTEGA,Marc VE-40 BICICLETES SEGÚ 00:37:53 36 seg.
5 153 ASENSIO,Joan Antoni VE-40 CARDEDEU. CLUB CICLISTA 00:37:54 37 seg.
6 126 ALSINA,Francesc Xavi VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:38:02 45 seg.
7 144 GARCIA,José VE-40 CC ANCLAS 00:38:39 1:22 min.
8 156 GODAYOL,Jordi VE-40 C.C. CALMA 00:38:45 1:28 min.
9 130 MARTIN,José VE-40 MASQUEFA. UNIO CICLISTA 00:39:26 2:09 min.
10 128 ALONSO,Fernando VE-40 CICLES LA SALUT SPECIALI 00:39:56 2:39 min.
11 129 DIAZ,Oscar VE-40 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:57 2:40 min.
12 127 COSTA,Xavier VE-40 BICISPRINT LEKUE 00:39:59 2:42 min.
13 132 MASANA,Toni VE-40 CYCLERY CLUB CICLISTA 00:40:34 3:17 min.
14 140 TIO,Jordi VE-40 VIC. UNIO CICLISTA 00:40:35 3:18 min.
15 133 DONIGA,Oscar VE-40 FISIORUTPUJOL.COM FISIOTE 00:40:49 3:32 min.
16 35 MENEGHETTI,Rodolfo MA-40 G.S.COURSAN-NARBONNE 00:41:42 4:25 min.
17 32 CRESSON,Laurent MA-40 FONT ROMEU CYCLISME 00:37:59 a 1 Volta
18 139 AMENOS,Xavier VE-40 MULTIÓPTICAS TEIXIDÓ.MAEN 00:42:57 a 1 Volta
19 138 AGUSTI,Josep Enric VE-40 CAMP CLUB CICLISTA 00:44:19 a 1 Volta

Classificació de : VETERANS – 50
—————————————————————————————–
1 186 ILLAMOLA,Andrés VE-50 STARBIKE. CLUB CICLISTA 00:39:52 min.
2 199 PONS,Lluis VE-50 PONSPENEDES 00:39:56 4 seg.
3 191 BLANCO,Angel VE-50 BETULO. SPORT CICLISTA 00:40:32 40 seg.
4 157 DEL PINO,Bernat VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:41:28 1:36 min.
5 189 VILARRASA,Josep VE-50 VIC. UNIO CICLISTA 00:36:39 a 1 Volta
6 196 SERRA,Antoni VE-50 BICICLETES SEGÚ 00:36:40 a 1 Volta
7 187 RUIZ,Ferran VE-50 SBR CLUB CICLISTA 00:37:02 a 1 Volta

Classificació de : VETERANS – 60
—————————————————————————————–
1 201 RODRIGUEZ,Aurelio VE-60 CICLOS MORENITO 00:39:13
2 200 IBARZ,Jaume VE-60 CAMP CLUB CICLISTA 00:39:48 a 2 Voltes

Cadetes y Féminas Junior
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:28:05
2 207 NAVARRO,Corentin CAD-2 VELO SPRINT NARBONAISE 00:28:40 35 seg.
3 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:28:42 37 seg.
4 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:29:48 1:43 min.
5 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:31:26 3:21 min.
6 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:28:55 a 1 Volta

Classificació de : CADETS
—————————————————————————————–
1 210 CARBONELL,Aitor CAD-2 BICISPRINT LEKUE 00:28:05
2 207 NAVARRO,Corentin CAD-2 VELO SPRINT NARBONAISE 00:28:40 35 seg.
3 214 DURAN,Josep CAD-2 TOMAS BELLES-CANNONDALE 00:28:42 37 seg.
4 211 RUIZ,Alex CAD-1 COMDIBAL 00:29:48 1:43 min.
5 215 DEL PINO,Bladik CAD-1 AYATS CYCLES-COREMOSA GRU 00:31:26 3:21 min.

Classificació de : FEMINES CADET-JUNIOR
—————————————————————————————–
1 230 LADERO,Ana F-JUN INVERSE 00:28:55

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here